Osocze bogatopłytkowe w promocji!

lip 2020

Osocze bogatopłytkowe - regeneracja skóry

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami.

Kiedy warto stosować wampirzy lifting?

Osocze bogatopłytkowe może być zastosowane na dowolnym obszarze skóry – wszędzie tam, gdzie uzyskać chcemy efekt jej odmłodzenia, zagęszczenia, odżywienia. Najczęściej wampirzy lifting wykonywany jest na skórze twarzy, a także szyi i dekoltu czy grzbietowej powierzchni dłoni. Wskazania do wykonania wampirzego liftingu to:

• pierwsze oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, utrata elastyczności skóry, przesuszenie skóry
  • rewitalizacja ust
  • cienie pod oczami
  • skóra pozbawiona blasku i kolorytu, poszarzała i zmęczona
  • blizny potrądzikowe, rozstępy
  • nadmierne wypadanie włosów i łysienie
  • przebarwienia skóry
  • wykonanie zabiegów laserowych na skórze, po których osocze bogatopłytkowe może być stosowane w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych

Największe zalety wampirzego liftingu to:

• brak alergizacji po podanie osocza bogatopłytkowego
  • szybkie uzyskanie efektu rewitalizacji skóry
  • zachowanie naturalnego wyglądu bez ingerencji w mimikę twarzy
  • uniwersalne zastosowanie w celu redukcji rozmaitych defektów estetycznych

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego umożliwia wspomaganie leczenia łysienia androgenowego, łysienia plackowatego czy łysienia poporodowego. Ponadto osocze wspomaga regenerację skóry, gojenie się blizn po oparzeniach czy blizn potrądzikowych, a także rozstępów. Efektem zabiegu jest także odżywienie i dotlenienie skóry, spłycenie zmarszczek, redukcja wiotkiej skóry. Wampirzy lifting redukuje oznaki starzenia się skóry, ale może być także stosowany u młodych osób w ramach profilaktyki anti – aging. Ponadto osocze bogatopłytkowe wspomaga regenerację skóry po innych zabiegach medycyny estetycznej, zapewniając efektywne gojenie się skóry.

Skuteczność zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zależy od umiejętnego przygotowania osocza, co przekłada się na koncentrację związków aktywnych. Ważna jest także umiejętna technika wstrzykiwania osocza bogatopłytkowego. Dlatego wampirzy lifting warto wykonywać wyłącznie w renomowanych klinikach medycyny estetycznej, dysponujących świetnie wyszkolona kadrą oraz specjalistycznym sprzętem.

Jak często należy wykonać zabieg?

Optymalny schemat terapii to kilka zabiegów wykonywanych w odstępach czasu wynoszących 2 – 4 tygodnie.

Cena promocyjna: 400zł. zamiast 700zł. (promocja trwa do końca wakacji).

— Pozostałe aktualności