Szczepienia przeciwko COVID-19

Szczepienia przeciwko COVID-19 Bielsko

sty 2021

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Szpital pod Bukami uczestniczy w procesie szczepień przeciwko COVID-19. Zostaliśmy zakwalifikowanych do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 ogłoszonego przez Rząd.

REJESTRACJA:

33 496 33 70 od pon. do pt.

w godz. od 12 do 13:30

Zarówno szczepionka, jak i wizyta szczepienna / kwalifikacja są bezpłatne dla każdego pacjenta. Proces szczepień pacjentów będzie prowadzony zgodnie z kolejnością szczepień ogłoszoną przez Rząd.

O dalszych etapach i procesie realizacji szczepień będziemy informować Państwa po uzyskaniu szczegółowych informacji ze strony Rządu. Aktualnie nie posiadamy jeszcze pełnej wiedzy na temat zasad umawiania i przeprowadzania szczepień.

Przypominamy, że aktualne informacje na temat szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 dostępne są na dedykowanej stronie: gov.pl/szczepimysie.

Jeżeli czujesz się zaniepokojony swoim stanem zdrowia, masz objawy COVID-19 lub miałeś kontakt z osobą zakażoną COVID-19 możesz zgłosić się samodzielnie na wykonanie testu:

Załączniki:

— Pozostałe aktualności